Kniha návštěv

Chcete nám něco sdělit?

Datum: 01.10.2014

Vložil: Ivan Dubec

Titulek: poděkování za Sportovní den 30.9. 2014

Vážení kolegové,
chceme vám touto cestou velmi poděkovat za pomoc a vynikající spolupráci při pořádání včerejšího Sportovního dne s Městskou policií HK. Letošní ročník byl již šestý a podle spokojených a pochvalných reakcí žáků i učitelů byl velmi vydařený .-) Soutěžní stanoviště na trati i v rámci doprovodného programu byly vynikající a letos jsme měli pocit, že to bylo nejlépe zajištěné a s velkým zájmem ze strany soutěžících. Veškeré zázemí a servisní záležitosti byli bez jediné chybičky, prostředí bylo kouzelné, což je i vaše zásluha.
Letošního sportovního dne se zúčastnilo 60 družstev z většiny hradeckých základních škol, bylo to tedy 180 soutěžících s pedagogickým doprovodem. Školy projevili letos mimořádný zájem a chtěli se hlásit ještě po uzávěrce, což již nebylo z organizačních důvodů možné. Dostali bychom se ale přes 80 družstev. Nás jako pořadatelů bylo kolem 80.

Za organizační tým Městské policie HK
Ivan Dubec, Eva Čížková a Luděk Váňa

Datum: 21.10.2014

Vložil: Radek

Titulek: Re: poděkování za Sportovní den 30.9. 2014

Ahoj Ivane.
Byli jsme rádi, že jsme se mohli akce účastnit. Budeme se těšit na další spolupráci při obdobných akcích.
Radek Žoček

Datum: 17.08.2014

Vložil: SDH Jeníkovice

Titulek: Pozvánka na soutěž

Sbor dobrovolných hasičů Jeníkovice si Vás dovoluje pozvat na IV.ročník soutěže "O pohár starostky obce Jeníkovice", který se bude konat v neděli 31.8.2014 na fotbalovém hřišti v Jeníkovicích. Soutěž je zařazena do 15.ročníku Podorlické ligy.

Program:
9,00 - 9,30 prezentace
9,45 nástup
10,00 zahájení soutěže
- soutěž proběhne dvoukolově , podle pravidel Podorlické ligy 2014
- terče nástřikové, muži 3B, ženy 2B
- lepší čas z obou pokusů bude započítám do Podorlické ligy, čas z druhého kola do soutěže "O pohár starostky obce"
- startovné 200,-

CENA ZA PRVNÍ MÍSTO V KATEGORII MUŽŮ
- 20l soudek piva
CENA ZA PRVNÍ MÍSTO V KATEGORII ŽEN
- jehně na gril


Datum: 04.07.2014

Vložil: Buršík Michal

Titulek: City Jam 2014

Dobrý den,

dovolte, abych se na úvod představil. Jmenuji se Michal Buršík a jsem sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Modrý pomeranč, jehož zřizovatelem je nezisková organizace Občanské sdružení Salinger z Hradce Králové. Jsme sociální službou v oblasti prevence, která pomáhá dětem a mladým lidem od 7 do 21 let se lépe zorientovat a uspět v dnešní dravé společnosti. Poukazujeme na možnosti smysluplného trávení volného času, doprovázíme při zvládání životních překážek, dáváme šanci začít znovu, nabízíme podporu a pochopení. Daří se nám děti motivovat k aktivnímu trávení volného času, jsme úspěšní v přípravě klientů na přechod na střední školy a učiliště, zvyšujeme povědomí dětí o nástrahách dnešní doby (kyberšikana, drogy, alkohol). Více se o nás dozvíte na www.salinger.cz.

Každoročně připravujeme jak pro naše klienty, tak pro širokou veřejnost akci CITY JAM (v letošním roce se bude konat již 6. ročník), jež se zaměřuje právě na možnosti smysluplného trávení volného času. Akce se bude konat v úterý 9. 9. 2014 v odpoledních hodinách na Moravském Předměstí v Hradci Králové.

Rád bych se Vás touto cestou zeptal, zda by bylo možné, že by jste na této akci udělali ukázku Vaší techniky. Nenašel jsem žádný elektronický kontakt, proto využívám tuto knihu návštěv. Jestli by jste byl někdo schopný nějaký kontakt na bližší domluvu budu jedině rád. Díky moc za odpověď.

Buršík Michal
NZDM Modrý pomeranč

Datum: 10.12.2013

Vložil: Petr

Titulek: KHA

Dobrý den,
vidět KHA s původním práškovým kotlem u dobráků je opravdu vzácnost. Plánujete tuhle Tatru zachránit jako veterána a doplnit na ní to co chybí, nebo je určena na přestavbu na klasickou CAS? Odpověď prosím mailem na bohanes@centrum.cz a komentář kyžtak smažte. nenašel jsem totiž nikde přímo mail.Zdraví Petr

Datum: 13.04.2014

Vložil: Třebeš

Titulek: Re: KHA

Dobrý den ,Tatra 148 KHA je určitě možná k vidění.Na webu je kontakt na velitele jednotky, tak stačí zavolat a domluvit.

Datum: 08.07.2012

Vložil: Petra Vojíková, Markéta Hirschová

Titulek: Poděkování

Magistrát města Hradec Králové V Praze, dne 08. července 2012
Československé armády č. p. 408
502 00 Hradec Králové
Věc: Poděkování Sboru dobrovolných hasičů – Třebeš – Hradec Králové


Tímto bychom rády poděkovaly výše uvedenému Sboru dobrovolných hasičů za poskytnutí přístřeší, stravy a pomoci, včetně vlídného lidského přístupu a morální podpory v nepříliš příjemné situaci, v noci ze čtvrtku 04.07. na pátek 05.07., po proběhnutí ničivé vichřice, kdy jsme přišly o část věcí, včetně stanu a suchého oblečení.S děkovným pozdravem,
Markéta Hirschová Petra Vojíková
Londýnská 45 Počernická 2b
120 00 Praha 2 100 00 Praha 10
Přidat nový příspěvek